Продавець ВЛАДІВІТ - інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
449 відгуків
!!! Для оптових покупців діють спеціальні умови !!!

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Інтернет-магазин ВЛАДІВІТ
Фільтри
Ціна
В наявності
Виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (97) 295-97-51
ВЛАДІВІТ - інтернет-магазин
ул.Шахтерская, дом.5, территория ПАО «Завод Пластмасс», Київ, Україна
vladivit.com.uavip@vvg.kiev.ua

Обладнання і лінійна арматура для СІП

Обладнання і лінійна арматура для СІП

 

Потреби сучасної цивілізації у генерації величезних кількостей електроенергії невіддільні від необхідності транспортувати її великі відстані, і з найбільш зручних людства способів енергопередачі є повітряний. Особливістю його є схильність провідників до деструктивних факторів атмосфери — дощів, вітрів, налипання снігу, зледеніння, дії ультрафіолетового світла тощо. д. З метою успішного протистояння ним і створено людьми провід СІП та арматура для СІП.

СІП - це Самонесучий Ізольований Провід, що застосовується при прокладанні повітряних ліній електропередач (ЛЕП). Забезпечують транспортування ними електроенергії, застосовуються для створення відгалужень до введень у споруди в районах з помірним та холодним кліматом. Сфера СІП - передача та розподілення електроенергії в мережах напругою до 1кВ. За допомогою цих проводів прокладання ЛЕП виконують без вирубки дерев та зносу інших перешкод, завдяки чому витрати часу та коштів на створення таких трас невеликі.

СІП являє собою кабель, виготовлений із джгутованих алюмінієвих проводів і укладений у герметичну, стійку до дії факторів повітряного середовища ізолюючу оболонку. Кожен джгут цього кабелю має власну ізоляцію зі світлостабілізованого поліетилену.

До різновидів СІП належать:

СІП-2 - провід, підвішування якого здійснюється за його несучу жилу на електроопорі за допомогою спеціальної арматури підтримки;
СІП-4 - дво- або чотирижильний провід, що використовується для створення абонентських відгалужень від основної магістралі. Окремої несучої жили він позбавлений, тому його монтаж передбачає захоплення провідного джгута цілком;
СІП-3 - одножильний провід високої напруги. Кріплення його на опорі проводиться за допомогою особливої ​​зчіпної та лінійної арматури.
Самонесучі ізольовані дроти застосовуються в електроенергетиці вже кілька десятиліть. Використання самонесучих проводів з алюмінію сьогодні є вкрай поширеним і є основним у сфері електропередачі. Але власними силами вони ніщо без особливої ​​системи повітряної підвіски, створеної спеціально їм. Цю систему за сумою її складових прийнято називати арматурою для монтажу проводу СІП.

Арматура для СІП: визначення та різновиди


Арматура для СІП - це сукупність елементів, за допомогою яких на лініях електропередач, фасадах будівель та інших об'єктах проводиться кріплення СІП. За допомогою арматури для СІП-кабелю здійснюється підключення енергоспоживачів та з'єднання з іншими видами кабелів.

Арматура для підвіски СІП - це цілісний комплекс складових, що строго відповідає повітряному способу прокладання ЛЕП і гарантує завдяки своїм властивостям тривалий термін служби енергетичної лінії та її експлуатаційну надійність. До основних переваг підвісної арматури для СІП відноситься маловитратність його монтажу і обслуговування, обумовлена ​​високим рівнем уніфікації її елементів. Відповідність СІП та підвісної арматури для СІП забезпечує єдиний стандарт, випущений у 1996 році Європейським комітетом зі стандартизації електротехніки.

Серед основних складових арматури для монтажу проводу СІП:

 • затискачі для кабелю: герметичні, сполучні, підтримуючі, анкерні, натяжні, освітлювальні, плашкові, клинові, проколюючі;
 • наконечники;
 • інструмент для натяжки;
 • контактори сполучні;
 • кронштейни;
 • гільзи;
 • гаки для оперативного монтажу;
 • хомути;
 • скріпи;
 • комплекти для фасадного кріплення;
 • бандажна стрічка та смуга.

Арматура для дроту СІП - це лінійна арматура для магістралей напругою до 1кВ. Кріплення за допомогою арматури для СІП-проводу самонесучих ізольованих проводів здійснюється на опорах ЛЕП, фасадах будівель; Арматуру для СІП-кабелю застосовують для підключення до енергетичних ліній споживачів, а також у роботах на трансформаторних підстанціях. Арматура для СІП (зокрема, арматура для СІП 2, арматура для СІП 2х16, арматура для СІП 4х16 та арматура для СІП НІЛЕД) застосовується для з'єднання з оголеним дротом при переході з високовольтної неізольованої лінії на СІП; нею кріпляться штирьові ізолятори; і т. д. У комплексі її основних призначень - з'єднання проводів СІП, їх підтримка, натяжка, контакт, захист та зчіпка.

Серед основних відмінних рис і переваг цього виду лінійної арматури для монтажу дроту СІП — тривалість її експлуатації без необхідності ремонту та обслуговування, висока стійкість до впливів природного та антропогенного характеру завдяки її конструктивним особливостям, і зокрема застосування сплавів алюмінію, стійкого до корозії завдяки наявності міцної окисної плівки на поверхні. При правильній експлуатації термін служби арматури для підвіски СІП становить до 40 років і вже принаймні не поступається терміну служби проводу, який вона несе.

Коротко опишемо тут головні складові підвісної арматури для СІП та їх призначення:

 • підтримуючі та анкерні кронштейни – фіксують анкерні затискачі СІП. Їхня головна особливість — висока стійкість до корозії та низьких температур, найбільша серед всіх елементів зчіпної арматури для СІП;
 • проколюючі герметичні затискачі - забезпечують підключення до основної магістралі різного роду навантажень. При затягуванні болтів на такому затиску його зубці, що проколюють, забезпечують електроконтакт, що позбавляє монтажника від потреби в знятті з кабелю ізоляції;
 • арматура для відгалуження кабелів - елемент підвісної арматури для СІП, що забезпечує натяжну підтримку низьконапружених жил СІП на виконаних з різноманітних матеріалів фасадах та опорах. Монтаж та демонтаж цієї арматури не вимагає застосування спецобладнання, завдяки чому прокладання кабелю значно спрощується;
 • затискачі - кріпильна арматура для СІП, що забезпечує фіксацію СІП на магістралі та її відгалуженнях, фіксацію несучої нейтралі СІП на опорах та герметичні з'єднання проводів та їх відгалужень. Поділяються на анкерні та підвісні. Затискачі з'єднують, кріплять, відгалужують та натягують дроти у широкому спектрі цих операцій;
 • металева стрічка, болти та скріпи - складові арматури для кріплення СІП, що кріплять кронштейни. За допомогою бандажної стрічки, однієї або спільно з гаками та затискачами, забезпечується кріплення СІП на опорах;
 • гаки - зчіпна арматура для СІП, що забезпечує кріплення та підвішування кабельної арматури на лінійних опорах, стовпах та фасадах будівель;
 • гільзи – забезпечують герметичне приєднання магістральних ліній СІП, ліній відгалуження абонентських проводів;
 • захисні ковпаки та наконечники - елемент зчіпної арматури для СІП, що забезпечує герметичне закінчення самонесучих проводів.

Особливістю всіх цих виробів є універсальність, що дозволяє їх застосовувати для всіх магістралей і відгалужень, створених на основі СІП. Пластмасові деталі лінійної арматури для СІП виконуються із холодостійких матеріалів, стійких до дії сонячного ультрафіолету. Притискна частина, що виготовляється з них, виконана таким чином, що забезпечує натяг проводу без пошкодження ізоляції.

Готуючись до створення повітряної струмової магістралі на основі СІП, пам'ятайте, що самонесучий кабель — лише одна із складових загального комплексу витрат; все інше – це витрати на арматуру, якісний та безпечний монтаж ЛЕП без якої неможливий. Вибравши ненадійні настановні елементи і правильно виконавши монтаж, ви отримаєте самонесучий ізольований провід, який роками експлуатується без ремонту і не втрачає від цього своїх властивостей.

Купити арматуру для СІП. Ціна арматури


Купити арматуру для СІП за помірною ціною Ви зможете у нас. В асортименті Компанії представлений повний комплекс елементів з можливістю вибору оптимального варіанту окремих позицій арматури для СІП. Ціна на все пропоноване нами обладнання — одне з найбільш прийнятних у столичному регіоні та має тенденцію до зниження завдяки застосуванню нами сучасних засобів диспетчеризації процесу продажу. Зокрема це стосується арматури для СІП 2х16, арматури для СІП 4х16 та арматури для СІП НІЛЕД, надзвичайно затребуваних сьогодні на ринку України.

Купити арматуру для СІП у нас означає отримати на додаток до неї сервіс за стандартами Євросоюзу, офіційну гарантію від виробника та оперативну доставку в будь-яку потрібну точку. Чекаємо Вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner