Продавець ВЛАДІВІТ - інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
449 відгуків
!!! Для оптових покупців діють спеціальні умови !!!

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Інтернет-магазин ВЛАДІВІТ
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Країна виробник
Виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (97) 295-97-51
+380 (44) 496-00-01
ВЛАДІВІТ - інтернет-магазин
ул.Шахтерская, дом.5, территория ПАО «Завод Пластмасс», Київ, Україна
vladivit.com.uavip@vvg.kiev.ua

Автоматичні вимикачі захисту двигуна та аксесуари

Автоматичні вимикачі захисту двигуна та аксесуари

 

Приладовий захист електродвигунів від поломки під час експлуатації — завдання, важливість якого важко переоцінити, адже на їх застосуванні ґрунтуються всі виробництва планети; у промисловості, господарстві та побуті — скрізь без них не обійтися.

Насамперед, йдеться про асинхронні двигуни змінного струму. Головний спосіб їх захисту полягає у відключенні їх від електромережі у тому випадку, якщо значення струмового номіналу перевищить критично допустиме або станеться коротке замикання (КЗ) у двигуні. Саме це завдання виконують автоматичні вимикачі захисту двигуна MP, які ми представляємо. За допомогою них здійснюється захист електродвигунів при запуску їх та надалі; у роботі виконують функцію вимикача — як аварійного, і головного. Знання конструктивних особливостей та робочих характеристик цих пристроїв – найважливіша умова їхньої успішної експлуатації.

Підбираючи автоматичні вимикачі для захисту двигунів для захисту електродвигунів від КЗ або струмових перевантажень, пам'ятайте, що пусковий струм, за допомогою якого вони вступають в дію, набагато вищий за робочий — нерідко до 7 разів. Асинхронні силові двигуни з короткозамкненим ротором у цьому плані найбільш уразливі: перевантаження струму при запуску максимальне саме у них. Оскільки ж саме вони найширше поширені в нашому житті, проблема захисту і їх, і живлення каналу енергії (кабеля) вкрай важлива, і, відповідно, важливо правильно вибрати автоматичний вимикач захисту двигуна: ціна його - з лишком окупиться користю.

Суть, пристрій та робота автоматичних вимикачів


Автоматичні вимикачі захисту двигуна - різновид пристрою захисного відключення (ПЗВ), або автоматичного вимикача - пристрої комутації, що забезпечує підключення та проводку електричного струму, а також припиняє його подачу при виникненні перевантаження струму в ланцюги, КЗ та інших небезпечних ситуацій.

Захист електротехніки від великих пускових струмів зазвичай здійснюють за допомогою трифазних автоматів відключення, що спрацьовують через короткий час після перевищення номінального рівня, що діє в електромережі. На практиці це означає, що сила мотора, що обертає ротор, струму падає після того, як він розкрутився до потрібної швидкості. Щодо побутових захисних пристроїв, то можливості точного налаштування вони позбавлені, оскільки потреби в цьому немає. Це означає, що пристрій автоматичного вимикача, що захищає асинхронний двигун від перевантажень і надструмів КЗ, складніше, і складніше сам вибір такого вимикача, коли є потреба в захисті їм конкретного обладнання.

Автоматичні вимикачі захисту двигунів, про які наша розповідь, забезпечують захист роботи одно- та трифазних електродвигунів. Ці пристрої забезпечені двома розчіплювачами контактів - термічним і електромагнітним, і перший захищає електродвигун від струмів перевантаження, другий - від КЗ. У розподільчому щиті автомат захисту займає незначний простір і тому може бути змонтований будь-де.

Автоматичні вимикачі для захисту двигунів часто монтуються в блоці з пускачами, оскільки вирішують з ними загальне завдання, і служать для:

- захисту двигуна від надструмів, що виникли всередині нього або в ланцюгу, що подає живлення;
- захисту двигуна від довгих перевантажень;
- захисту двигуна від перегріву, з метою чого він дооснащується температурними датчиками;
- відключення двигуна при припиненні подачі навантаження на вал;
- запобігання двигуну від обриву фазного провідника та фазного дисбалансу;
- забезпечення фіксованої за часом витримки, необхідної, щоб двигун, який зупинився через перегрівання, встиг охолонути.
Велику популярність серед автоматичних вимикачів для захисту двигунів мають т.зв. модульні мотор-автомати, що володіють усім комплексом названих функцій та забезпечують високоточне налаштування параметрів відключення. Число їх модифікацій велике, так само як і кількість їх відмінностей по виду, конструктивним особливостям, параметрам роботи та способам керування. При виборі їх, як і при підборі звичайного автомата захисту, необхідно знати дві струмові величини - пускову та номінальну, а крім того, потрібно визначитися з функціоналом захисного пристрою. Тільки розібравшись із цим та провівши всі розрахунки, можна перейти до покупки мотор-автомата. Зауважимо, що вартість його прямо пропорційна потужності і функціоналу мотора, що захищається.

Автоматичний вимикач захисту двигуна оснащений системою термічної компенсації, що виключає вплив зовнішньої температури на роботу устаткування, що захищається. Крім того, автомат цей використовується як аварійний і основний вимикач. Значення номінального струму, з яким він працює, залежить від схеми включення двигуна в ланцюг живлення - «зірки» або «трикутника»; привідні пристрої можуть бути кнопковими (Пуск – Стоп) або оснащеними рукояткою (Увімк. – Вимк.). Оскільки захист рухового обладнання має комплексний характер, що потребує застосування різних пристроїв, автомати захисту, як правило, монтуються разом з іншими компонентами електротехнічного захисту – пускачами, контакторами, перетворювачами частоти тощо.

У чому відмінність автоматів захисту двигуна від найпростіших автоматів? Головних відмінностей чотири, і вони такі:

- струмову характеристику захисних автоматів для двигуна виставлено з урахуванням пускових струмів, що виникають при його запуску;
- в наявності компенсація за температурою і термомагнітні розчіплювачі, що складаються з теплового розчіплювача, виконаного у вигляді біметалічної пластини, і електромагнітного розчіплювача — пристрою соленоїдного типу;
- у зв'язку з наявністю надструмів, що виникають при запуску електродвигунів, комутаційна здатність автоматів захисту двигуна підвищена;
- є можливість комплектації автоматів елементами додаткового захисту двигунів та побудови із застосуванням комплексної системи захисту.
Таким чином, ціна автоматичного вимикача захисту двигуна виправдана цінністю його придбання: цей універсальний прилад, наділений широким набором можливостей, буде по-справжньому корисним для вас.

Експлуатація автоматів захисту


Тривала та успішна експлуатація автоматичних вимикачів захисту двигунів потребує регулярного контролю їх стану та їх обслуговування, яке має мати плановий характер. У стандартному варіанті останнє – це очищення автомата захисту двигуна від забруднень та візуальний контроль контактів на їхню працездатність. Після закінчення місяця з початку експлуатації слід вперше підтягнути гвинти автомата, а потім періодично перевіряти і коригувати стан цього пристрою. Проводити його техобслуговування можна тільки при повному вимкненні. За дотримання всіх експлуатаційних правил ремонтувати цей автомат потреби немає.

Важливо відзначити: експлуатація електродвигунів без автоматів їх захисту абсолютно неприпустима, оскільки в більшості випадків тягне загорання обмотки через стрибки напруги і струмових перевантажень. Перемотування двигуна обійдеться вам набагато дорожче, ніж покупка автомата. Ось чому купити автоматичний вимикач захисту двигуна – для вас означає реально та однозначно вирішити проблему його захисту. Вибір за вами!

Що ми пропонуємо


Купити автоматичні вимикачі захисту двигунів вам буде зручно у нас. Моделі запропонованих нами автоматів охоплюють всю їхню різноманітність, представлену в Україні. Ми продаємо автомати не тільки нашої компанії, але й інших популярних виробників. Апарати нашої асортиментної лінійки розрізняються в основному значенням здатності, що відключає, і додатковим функціоналом. Компактні та безвідмовні, вони мають гарантію від виробника; ціна автоматичного вимикача захисту двигуна у нас одна з найбільш помірних у регіоні. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто захистити ваші двигуни такими пристроями, наші досвідчені консультанти внесуть ясність у проблему та допоможуть розібратися, що до чого.

Мережею наших продажів охоплено всю Україну; що ж до Києва та області, то тут, безперечно, купівля товару у нас — найкращий вибір для вас. Оперативна доставка, можливість заощадити завдяки агресивній ціновій політиці, що діє у нас, і ексклюзивному принципу партнерства — ці та інші наші переваги ви неодмінно оціните в роботі з нами. Чекаємо Вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner