Відкриття будь-якого вдалого конструктивного матеріалу неминуче тягне у себе створення безлічі виробів із нього. Так сталося з полімерними матеріалами, зокрема з поліпропіленом. Народившись колись у лабораторній пробірці, вони знайшли застосування у багатьох сферах діяльності людини — у виробництві упаковки та синтетичного волокна, машинобудуванні, автомобілебудуванні, електроніці та електротехніці, медицині тощо.
Саме завдяки цьому в нашому асортименті виник продуктовий напрямок «Кабельні колодязі» (скорочено КК). Виготовлені ці колодязі з поліпропілену та призначені для ревізії підземних кабельних ліній електропостачання, телефонних та інших систем комунікації, прокладених у ґрунті. На електротехнічному ринку, крім кабельних колодязів з пропілену (ПП), є також кабельні колодязі, виконані з полівінілхлориду (ПВХ) та поліетилену (ПЕ). У кожного з цих матеріалів є свої особливості, що визначають сферу застосування виробів з нього.
Колодязі з ПВХ мають високу вогнестійкість і стійкість до впливу агресивних середовищ. ПЕ колодязі після відтавання води, що замерзла в них, відновлюють початкову форму. ПП-колодязі мають високу герметичність, пластичність та зносостійкість, завдяки чому їх найчастіше застосовують на ділянках з високим робочим навантаженням та слабкими ґрунтами.
Асортиментний ряд КК представлений п'ятьма моделями, виконаними з поліпропілену, вагою від 0,94 до 13 кг. Габаритні розміри – від 200х200х200 мм до 550х550х500 мм. Кришки кабельних колодязів оснащені додатковими ребрами твердості, що дозволяють витримувати значні навантаження.
Переваги кабельних колодязів з поліпропілену:
Купити та замовити кабельні колодязі оптом та в роздріб.